Mar

30

This is the last lesson

Autor: Biderman Aleksandra

W  czwartek 30 marca 2017r. słuchacze lektoratu języka angielskiego dla średniozaawansowanych spotkali się ze swoją „ticzerką” Małgosią Gratkowską. Meeting odbył się w kawiarni Kameralna  w Gostyniu.

Było dużo wspomnień, wakacyjne życzenia a przede wszystkim podziękowaliśmy Małgosi za trud prowadzenia naszej grupy. Wkładała w to dużo wysiłku i zapału i motywowała nas do rozwijania umiejętności językowych. Nasza lektorka chwaliła grupę za zdyscyplinowanie, miłą atmosferę na zajęciach i kreatywność.

Nasza 8-osobowa grupa pilnie co czwartek pojawiała się w sali 108 LO, a po lekcji niekiedy kontynuowałyśmy spotkanie przy małej czarnej. To były niezapomniane chwile.

Niestety nasza współpraca z Małgosią, której życzyliśmy sukcesu na maturze, kończy się. Mamy jednak pewne plany „wykorzystania ” naszej znajomości w praktyce, ale o tym na razie cicho sza…

W spotkaniu uczestniczyła też wiceprezes GUTW Jolanta Gardyś,  jednocześnie też słuchaczka naszego lektoratu. Zapewniła nas, że czyni starania, by kolejny młody nauczyciel poprowadził naszą grupę. Bardzo na to liczymy i..See you soon..

Dzisiejsze spotkanie uwieczniła na fotografiach Jolanta Gardyś, a wrażeniami podzieliła się Bogumiła Matczak

 

Komentowanie wyłączone.

-->