Kwi

4

Spotkanie z farmaceutką

Autor: Biderman Aleksandra

W dniu 4 kwietnia 2017 roku w Starej Piekarni o godz. 11.00 odbyło się spotkanie członków UTW z mag. Farm. Elżbietą Borowczak, doradcą ds. zdrowia. Ww. jest konsultantką w firmie STARLIFE.

Tematem spotkania było uświadomienie nam, jak ważną rolę w życiu każdego z nas odgrywa genetyka, stres, nadciśnienie, brak aktywności fizycznej, co pomaga w oczyszczaniu, odkwaszaniu naszego organizmu, jak obniżyć poziom cholesterolu oraz jak utrzymać naczynia krwionośne w dobrej kondycji. Bardzo ważnym aminokwasem, który dostarczamy do organizmu w postaci mięsa jest homocysteina. Ulega ona przemianie w połączeniu z witaminą C plus B12 plus B6 plus kwas foliowy. W zasadzie każdy powinien przeprowadzić kontrole poziomu homocysteiny nie cholesterolu. Jest to wskaźnik stanu zdrowia. Aktualnie uważany jako czynnik ryzyka rozwoju m.in. miażdżycy, zawału serca, udaru mózgu. Jej nadmiar we krwi uszkadza naczynia krwionośne. Jeśli są problemy z naczyniami krwionośnymi powinniśmy zadbać o uzupełnienie koenzymu Q 10, omega 3, K 12, B 12, B 6, kwas foliowy. Można też zażywać witaminę B complex 1 x dziennie.

Pani Borowczak zaprezentowała nam produkty wysokiej jakości przeznaczone dla każdego od narodzenia do 100 lat. Niektóre poddano konsumpcji. Były to witamina C-500 Star, Lecitin Star, Green Coffee Star – kawa. Degustacja przebiegała w miłej atmosferze. Wszyscy chętnie próbowali ww. produktów. Pani Elżbieta Borowczak zwróciła uwagę na bezpłatne porady z członkami zespołu konsultantów, z których możemy korzystać. Wyraziła zgodę na dalsze spotkania z UTW. Informowała o zakupach ww. produktów. Pierwszy zakup płatny w 100 %, każdy następny 50% zniżki. Ceny można znaleźć na stronie www. Starlife.pl w katalogu firmy. Na pytania zadawane przez uczestników chętnie odpowiadała. Zainteresowanie było duże, bo tematy interesowały każdego z nas. Na zakończenie posłużę się hasłem „Aktywni żyją dłużej”.

tekst Barbara Woźna
zdjęcia Jolanta Gardyś

cof

cof

dig

dig

dig

dig

dig

cof

dig

cof

dig

cof

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentowanie wyłączone.

-->