mar

25

język angielski

Autor: Zbigniew Kosiński

W piątek 25 marca 2022 r. zakończyło się bezpłatne szkolenie z języka angielskiego, w którym uczestniczyła grupka studentów GUTW. Przeprowadziło je Centrum Szkoleniowe Norton z Krakowa. Zajęcia odbywały się 2 razy w tygodniu po 4 godz. lekcyjne w salce przy ulicy Fabrycznej. Prowadzone w tempie iście ekspresowym nieco utrudniły życie uczestnikom. Zakończono je egzaminem, który składał się z części pisemnej i ustnej i był źródłem niemałego stresu studentów. Obecnie uczestnicy czekają na wyniki i zaświadczenia o ukończeniu szkolenia.

Studenci pytani o opinie twierdzili, że tempo było za duże, egzamin za trudny, salka zbyt mała, trudno było zapanować nad gwarem. Jednocześnie docenili fakt, że panowała fajna atmosfera, otrzymali też na własność materiały dydaktyczne, które mogą służyć w dalszej edukacji. Czegoś się jednak nauczyli, chwalili panią prowadzącą zajęcia i potraktowali to jako kolejne w życiu doświadczenie… i pracę nad rozwojem osobistym.

Doceniamy zaangażowanie naszych studentów i mamy nadzieję, że może w nowym roku akademickim uda się wznowić lektoraty w gostyńskim liceum.

Na podstawie rozmów z uczestnikami oprac. Bogumiła Matczak

Komentowanie wyłączone.

-->