Mar

30

Have The Nice Holidays

Autor: Biderman Aleksandra

     Życzeniami przyjemnych wakacji żegnaliśmy się na ostatnim spotkaniu – lektoracie języka angielskiego dla zaawansowanych w  czwartek 30 marca 2017r.

Stanowimy bardzo zżytą dziewięcioosobową grupę. Na podsumowaniu kursu w roku akademickim 2016/2017 było obecnych siedmioro studentów. Spotkanie rozpoczęło się od wręczenia upominków i podziękowania naszym lektorkom – Oli Biernat i Zuzi Biskup – za ich pracę, tworzenie na zajęciach przyjemnej atmosfery, mobilizowanie nas do doskonalenia umiejętności językowych. Potwierdzeniem tego, że  nasze wspólne starania przyniosły efekty, były wyniki testu, który  został przeprowadzony na poprzednich zajęciach. Ola i Zuzia z zadowoleniem stwierdziły, że test wypadł dobrze, a w niektórych przypadkach bardzo dobrze.

Potem nastąpił moment bardzo przyjemny – wręczenia dyplomów ukończenia kursu.

     Dalsza część spotkania upłynęła na rozmowie przy ciasteczkach i napojach owocowych. Z żalem żegnaliśmy się z Olą i Zuzią, które w tym roku zdają maturę i oczywiście wybierają się na studia. My zamierzamy kontynuować naukę w następnym roku akademickim.

     Ostatnie w tym roku akademickim spotkanie uwieczniliśmy na zdjęciach, które pozostaną miłą pamiątką.

Halina Spichał
zdj. J. Gardys

170331_8523k 170331_8524k 170331_8525

dav

cof

cof

cof

 

Komentowanie wyłączone.

-->