Gru

20

Spotkanie opłatkowe studentów

Autor: Zbigniew Kosiński

20 grudnia 2018 roku w szkole muzycznej w Gostyniu odbyło się spotkanie opłatkowe studentów Gostyńskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Na spotkanie przybyli zaproszeni goście: wicestarosta Janusz Sikora, wiceburmistrz Gostynia Grzegorz Skorupski, przewodniczący Rady Miasta Mirosław Żywicki, przedstawiciel przewodniczącego Rady Powiatu Marcin Krawiec, dyrektor Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy w Gostyniu Przemysław Pawlak.
Studentów i gości powitała dyrektor szkoły muzycznej Katarzyna Grzybowska, następnie odbył się koncert uczniów i nauczycieli w/w szkoły i wspólne śpiewanie kolęd. Po koncercie głos zabrał prezes GUTW Zbigniew Kosiński – powitał przybyłych gości, składając życzenia bożonarodzeniowe i noworoczne. Również nasi goście pospieszyli z życzeniami i podarunkami.
Po części artystycznej w sali kameralnej studenci i goście wysłuchali ks. prałata Artura Przybyła, następnie podzielili się opłatkiem składając sobie życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Wśród uczestników panował świąteczny i radosny nastrój.

tekst: Barbara Kubiak,
foto: Jolanta Gardyś, Bogumiła Matczak

 

Komentowanie wyłączone.

-->