cze

20

OŚRODEK PRZEDSIĘBIORCZOŚCI SPOŁECZNEJ w GOSTYNIU

Autor: Zbigniew Kosiński

Jak uniknąć długotrwałego bezrobocia? Gdzie znaleźć pomysł na siebie?
Czas wziąć sprawy w swoje ręce!!! Wystarczy nieco chęci, a z pomocą przyjdzie Ośrodek Przedsiębiorczości Społecznej z Gostynia.

Szukamy osób odważnych, przedsiębiorczych i z pomysłem na biznes. Takim osobom oferujemy cykl bezpłatnych szkoleń, które rozpoczną się już z końcem czerwca!!! Po szkoleniach uczestnicy będą potrafili sprawnie komunikować się z innymi, co w efekcie ułatwi im poruszanie się po rynku pracy. Na pewno poradzą sobie też w pozyskiwaniu  klientów i nie będą narzekać na brak środków finansowych.
Szkolenia prowadzone będą w miłej atmosferze. Każda obecna na spotkaniu osoba może liczyć nie tylko na materiały szkoleniowe, zaświadczenie o ich ukończeniu, ale również na pyszny obiad oraz kawę. Wszystkie obecne na spotkaniu osoby obdarowane zostaną także ciekawymi gadżetami w postaci m.in. pendrive.
UWAGA!!! Na zakończenie spotkań zorganizowane zostaną dwa atrakcyjne wyjazdy. Będą one doskonałą okazją do poznania ludzi, którzy odnieśli sukces. Stworzą one również możliwość odwiedzenia ciekawych miejsc.
Wszystkie zaplanowane szkolenia, będą się odbywały w siedzibie Ośrodka Przedsiębiorczości Społecznej, przy ul. 1 Maja 13/3 w Gostyniu, w godzinach od 9.00 do 15.00. Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 65 572 07 54, kom. 537 007 087 lub mailowy: gospodarka@gostyn.pl.
Ponadto w ośrodku można liczyć na stałą pomoc specjalistów m.in. prawnika i księgowej, a także doradcy ds. marketingu czy zarządzania. Zapraszamy zatem również wszystkich tych, którzy potrzebują pomocy w tym zakresie.
Bliższe informacje: Karolina Walkowiak, Ośrodek Przedsiębiorczości Społecznej w Gostyniu, ul. 1 Maja 13/3, tel. 65 5720754, 537007087

Komentowanie wyłączone.

-->